Darmowy licznik odwiedzin
Blog > Komentarze do wpisu

W końcu lato

  Czego chcieć więcej? Może tylko wolnego czasu, bo pogoda prawdziwie wakacyjna, a nie ma kiedy z niej korzystać. Dziś pracowałam do 18, ale po pracy szybko zabrałam chłopaków i pojechaliśmy nad jezioro. Pierwszy raz w tym roku było prawdziwe plażowanie. Filip i Mati nawet weszli do wody, choć jeszcze jest bardzo zimna. Kuba też, o dziwo, wybrał się nad wodę, co prawda nie z nami, a ze swoją dziewczyną, ale to i tak progres. W ubiegłym roku trzeba go było na siłę wyciągać, marudził, że jezioro śmierdzi, a tu dziewczyna chce, to on z uśmiechem na ustach leci. Szok, co ta miłość robi z człowiekiem! Nie poznaję własnego dziecka. 

  Z korzystaniem z pogody trzeba się spieszyć, bo jest tak niepewna, że zaraz znów się może ochłodzić i nici z plażowania. A innych atrakcji u nas właściwie nie ma. Dlatego bardzo się cieszę, że mój wyjazd i urlop są już za moment. Nie wiem, czy chłopakom będzie się podobało, zwłaszcza, że nie będzie za wiele czasu na leniuchowanie, raczej dużo chodzenia, zwiedzania. Na relaks będzie czas w sierpniu. Nie mogę się doczekać. Na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej byłam wiele lat temu i wspominam te dni z sentymentem. Wtedy za wiele nie pozwiedzałam, mam nadzieję, że teraz to nadrobię. 

  Trochę mam stracha przed drogą- to prawie 600 km, ale nawigacja pokazuje mi czas dojazdu tylko 7 godzin. Fakt, z przystankami wyjdzie nieco więcej, ale i tak myślałam, że będzie dłużej. Skoro 250 km na turniej trzeba jechać 4 godziny- ale tu jednak drogi chyba mniej kręte. No i dobrze, że jest nawigacja. 

  Jeśli jutro będzie tak samo pięknie jak dziś, to oczywiście skorzystamy z dobrodziejstwa pogody. Pracuję tylko do 14, może 15, więc do wieczora dużo czasu. Od razu inny humor przy słońcu... I cukrzyca robi się jakby łagodniejsza- dziś zaszaleliśmy z zapiekanką, lodami, do tego jeszcze koktajl truskawkowy- bez insuliny, a cukier przyzwoity. Na czas chlapanie się w wodzie odpięliśmy pompę i też było dobrze. Mój postulat- lato i wakacje mogłyby trwać cały rok

poniedziałek, 10 lipca 2017, aga-joz

Polecane wpisy